• Autor
    Wiadomość

Re: Wspólne loty (Condor 2)

Postprzez jarek » Pn sty 07, 2019 9:52 pm

ok do zobaczenia o 22
 
Login: jarek
Posty: 1574
Dołączył(a):
Śr gru 21, 2011 5:58 pm

Re: Wspólne loty (Condor 2)

Postprzez jarek » Wt sty 08, 2019 1:47 am

No to minitraska 70km na blanikach po AAA22 przez 2/3 ekipy obleciana :)
Ale najpierw było solidarne potrójne pole z wyciągarki.
Za drugim razem starty za somolotami były skuteczniejsze.
Kominy były dość dziś poszarpane,
był powrót na lotnisko (freetrack jak się patrzy w bok na lusterko za długo potrafi zwariować),
było zabranie się z 250m i
było też pole bo zabrakło 100m by się zabrać w tym samym kominie.
Tak że działo się :)

Zdjecia już wywołałem

We wtorek raczej odpuszczam latanie, jakby co powodzenia.
 
Login: jarek
Posty: 1574
Dołączył(a):
Śr gru 21, 2011 5:58 pm

Re: Wspólne loty (Condor 2)

Postprzez jarek » Śr sty 09, 2019 8:35 pm

To jak dziś latamy? :)
Proponuję zadanie: WDPN czyli termikę nadlotniskową z bombastyczną pogodą - pobawilibyśmy się w latanie we wsp ólnym kominie i ew. popróbowali latać w formacji na StandardCirrusie.

Tak o 22:10 bo widać że się spóźniam. ;)
 
Login: jarek
Posty: 1574
Dołączył(a):
Śr gru 21, 2011 5:58 pm

Re: Wspólne loty (Condor 2)

Postprzez milcz » Śr sty 09, 2019 10:13 pm

Bende
Możemy zrobić tak że ustawię task na serwerze ale z bardzo długim czasem dołączania żeby nie wystartowało go automatycznie, jeśli w którymś momencie stwierdzimy że mamy ochotę zrobić trasę to będzie można go wystartować z komendy bez restartu serwera.
 
Login: milcz
Posty: 158
Dołączył(a):
Pt mar 24, 2017 11:25 am

Re: Wspólne loty (Condor 2)

Postprzez jarek » Śr sty 09, 2019 10:21 pm

może być, natomiast dobrze by ten task bazował na ostatnim by miał te penalty zone udające nasze strefy by grzecznie latać tylko tam gdzie można ;)
 
Login: jarek
Posty: 1574
Dołączył(a):
Śr gru 21, 2011 5:58 pm

Re: Wspólne loty (Condor 2)

Postprzez milcz » Śr sty 09, 2019 10:26 pm

Będę będą. Dobra sprawa z tymi strefami, myślę że wszystkie taski będziemy na tej bazie robić.
 
Login: milcz
Posty: 158
Dołączył(a):
Pt mar 24, 2017 11:25 am

Re: Wspólne loty (Condor 2)

Postprzez jarek » Pt sty 18, 2019 10:30 pm

To jak wznawiamy loty?
Ja dziś planuję coś polatać około 22ej.
Zaktualizowałem flightplan tak by strefy w okolicy Kornego też były sensowne - niestety Condor ma limit tylko 8 stref więc musiałem sporo pokombinować by je trochę ponaginać. Za jakiś czas go tu załączę.

Do testów obecnie przeszedłem na plik punktów zwrotnych: https://webchrono.pl/assets/waypoints/A ... condor.cup więc ten Flight plan też go będzie stosował
 
Login: jarek
Posty: 1574
Dołączył(a):
Śr gru 21, 2011 5:58 pm

Re: Wspólne loty (Condor 2)

Postprzez jarek » So sty 19, 2019 10:22 pm

To dajcie znać kiedy będziecie chcieli/mogli wieczorem polatać.
W załączniku przesyłam flight plan, w którym zaktualizowałem strefy tak by były sensowne w okolicy EPKO (uwaga sufit z marginesem!), trasa to przelot z EPKO do EPPR, pogoda sensowna - start można ew. zmienić na za samolotem. Załączyłem też plik punktów zwrotnych którym pisałem wcześniej. Fajnie jakbyśmy wszyscy mieli ASK21 bo ma sensowną doskonałość 33 i skompensowane (w przeciwieństwie do Blanika) vario, na razie z braku-laku ustawiłem Standardowego Cirrusa.
Załączniki
FlightPlan_EPKO_EPPR.zip
(9.22 KiB) Pobrane 282 razy
 
Login: jarek
Posty: 1574
Dołączył(a):
Śr gru 21, 2011 5:58 pm

Re: Wspólne loty (Condor 2)

Postprzez lutnicx » Śr sty 06, 2021 8:20 pm

Cześć,
Czy ktos lata w ferie?
Jak dołączyć, gdzie znajdę nazwy aktualnych serwerow?
Jacek
 
Login: lutnicx
Posty: 197
Dołączył(a):
Pt gru 07, 2018 12:45 pm

Re: Wspólne loty (Condor 2)

Postprzez jarek » Cz sty 07, 2021 2:49 pm

Ja do niedawna latałem bardzo dużo - prawie codziennie.
Listy serwerów są tu:
http://www.condorsoaring.com/serverlist ... arch=cndr2
i tu
http://condor.hitziger.net/serverlist/
Ten drugi jest o tyle lepszy, że pokazuje tylko serwery do których można się aktualnie przyłączyć (a nie że już zawody trwają).

Ze względów rodzinnych loguję się od ok 20:50 do 21:30 i dołączam po prostu do serwera gdzie jest task, a nie "free flight" i najwięcej zalogowanych osób - zazwyczaj to jakiś francuskojęzyczny serwer (jakieś "Riders Du Wave" czy coś) i zazwyczaj sceneria to Arc Alpin 2, aczkolwiek jeśli tylko są osoby na tasku nie górskim to taki preferuję.
Trudno mi się umówić na jakiś termin bo sytuacja jest dynamiczna, latam pod swoim nazwiskiem, znaki JW więc łatwo mnie rozpoznać :)

Natomiast ostatnio kupiłem sobie VR-a i o ile Condor 2 jest w nim super, to Il-2 Sturmovik jest genialną zabawą w VR i ostatnio nocami tylko bronię Stailngradzkiego nieba przed zakusami faszystowskich okupantów ;) Tak że C2 w ostatnim czasie zszedł na drugi plan.
 
Login: jarek
Posty: 1574
Dołączył(a):
Śr gru 21, 2011 5:58 pm

Poprzednia strona

Powrót do Projekt "Condor"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron