• Autor
    Wiadomość

Zadania AAT

Postprzez mateusz.pusz » Cz lut 11, 2010 9:36 am

Koncze wlasnie dodawac wsparcie dla obszarowki (AAT) w condor2nav. Juz niedlugo bedzie mozna w bardzo prosty sposob trenowac wirtualnie ten typ zadania. Tutaj mozecie znalezc log z mojego pierwszego w zyciu zadania AAT: http://condor-club.eu/analysis/0/?res=14021. Mysle, ze poszlo mi calkiem niezle :lol:

Latanie zadan AAT wymaga posiadania lusterka i podpiecia go do Condora co sprawia,ze na dzien dzisiejszy nie kazdy moze te zadania latac. Dlatego chcialem sie zapytac ilu z was jest zainteresowanych ta forma zadan i w jaki sposob pogodzic to z osobami, ktore lusterka jeszcze nie maja. Czekam na propozycje typu:
"Dopoki wszyscy lusterek nie maja, latamy AAT 2 razy w miesiacu w soboty wieczor".

Mam nadzieje, ze uda cos sie ustalic. A trenowac ten typ zadan na pewno warto. Tutaj dopiero zaczyna sie taktyka... :twisted:
 
Login: mateusz.pusz
Posty: 912
Dołączył(a):
Śr maja 27, 2009 8:12 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zadania AAT

Postprzez A.Woo » Cz lut 11, 2010 10:45 pm

AAT w ramach eksperymentu można przeleciec raz, może 2 razy ale imho w grupie łatwiej o wyścig. AAT można latać indywidualnie. I tu zaczynają się schody bo miało być szkolenie z lusterek a go wciąż nie ma!
 
Login: A.Woo
Posty: 898
Dołączył(a):
N gru 17, 2006 12:46 am

Re: Zadania AAT

Postprzez mateusz.pusz » Cz lut 11, 2010 11:47 pm

Jak dla mnie nasze loty maja przede wszystkim znaczenie dydaktyczne. A wlasnie w grupie latwiej o pomoc z Condorem, lusterkiem czy tez taktyka. Mam nadzieje, ze nasze cwiczenia pomoga calej grupie latac lepiej, szybciej no i przede wszystkim bezpieczniej. Wyscig i osiagniety wynik ma dla mnie mniejsze znaczenie.
 
Login: mateusz.pusz
Posty: 912
Dołączył(a):
Śr maja 27, 2009 8:12 am
Lokalizacja: Gdańsk

Powrót do Projekt "Condor"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron