• Autor
    Wiadomość

8-10.01

Postprzez mateusz.pusz » Pt sty 08, 2010 12:09 am

Weekend sie zbliza - czas polatac. Oto moje propozycje:
01.08 - zaczynamy po skonczeniu zawodow w Chile
01.09 - zaczynamy po skonczeniu zawodow w Chile
01.10 - zaczynamy kolo 18:00

Co wy na to?
 
Login: mateusz.pusz
Posty: 912
Dołączył(a):
Śr maja 27, 2009 8:12 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 8-10.01

Postprzez mateusz.pusz » Pn sty 11, 2010 10:54 am

Z przyczyn organizacyjnych i osobistych w ostatni weekend udalo sie wykonac loty tylko w niedziele. Odbyly sie prawie 2 loty.

Pierwszym byl 120km trojkacik z Nowego Targu na poludnie, ktory laczyl troche termiki i troche zagla. Zarowno ja, jak i Tomek S., dostalismy lomot od pilotow ze swiata (zajelismy 2 ostatnie miejsca) co, mam nadzieje, tylko zmobilizuje nas do dalszej nauki.

W drugim locie zadebiutowal Piotr Gierwiatowski. Zadaniem byl 150km trojkacik z Zaru na polnoc przy dobrej termice. Niestety na 35km przed meta komputer po raz pierwszy w historii mi sie zawiesil za co przepraszam wszystkich pilotow, ktorzy nie byli w stanie doleciec do mety w trybie on-line. Specjalne gratulacje dla Piotrka, ktory naprawde dawal nam wycisk w czasie tego lotu :lol:
 
Login: mateusz.pusz
Posty: 912
Dołączył(a):
Śr maja 27, 2009 8:12 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 8-10.01

Postprzez A.Woo » Pn sty 11, 2010 4:35 pm

Z tego co wiem, to Piotrek nieopatrznie przełączył się na inny proces w trybie fullscreen co spowodowało katapultowanie się z kondorowego szybowca, ergo jako jedyny - a co za tym idzie pierwszy! - doleciałem do mety i szczęśliwie lądowałem. :mrgreen:

Wnioski z lotu: Trzeba latać wysoko i poniżej pewnej granicy bezwzglęgnie szukać komina w przeciwnym wypadku trzeba będzie się ratować z wysokości 190 m nad gruntem żebrząc o każdy centymetr wysokości w kominach 0.5-1 m/s w czasie kiedy koledzy mają srednią powyżej 3.5 m/s tak, jak ja miałem podczas onego lotu.

Wnisoek drugi: trzeba popsuć trochę termikę bo PW-5 w "średniej" termice idzie jak kartka papieru do góry lub polatać tym razem na Jantarach.
 
Login: A.Woo
Posty: 898
Dołączył(a):
N gru 17, 2006 12:46 am

Re: 8-10.01

Postprzez Piotr.Gierwiatowski » Pn sty 11, 2010 9:19 pm

Gratulacje... to był mój pierwszy wyścig online, mam nadzieję się jeszcze sporo nauczyć... mam nadzieję iż już beż "katapultujących" skutków :wink: ... dzięki za wieczorne latanie i do zobaczenia w kolejny weekend!
No chyba.. że dzisiaj jeszcze wieczorem może udałoby się z 2-3 h polatać?
-=\\Piotr Gierwiatowski//=-
 
Login: Piotr.Gierwiatowski
Posty: 343
Dołączył(a):
Śr kwi 04, 2007 9:08 pm
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Powrót do Projekt "Condor"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości