Słodka "zemsta" Marcina Cu

Ogólne ciekawostki związane z szybownictwem i nie tylko
  • Autor
    Wiadomość

Słodka "zemsta" Marcina Cu

Postprzez Piotr_S » Śr mar 20, 2019 5:44 pm

Otrzymuję dziś od Marcina wiadomość na "łapcapie " Dziś na południu (Polski) taka pogoda, że dwóch szybowników z Łososiny Dolnej postanowiło chyba polecieć w odwiedziny na Jasną Górę i właśnie wracają do domu, a my tu życie marnujemy:) "

Szlag trafił moją robotę, pisanie maili i rozwiązywanie niemiłosiernie poważnych aspektów technicznych polskich fabryk. :)

W dniu dzisiejszym dwie "pięć piątki" strzeliły bez większych oporów coś pod 400km :)
W prognozach piękne Cu, noszenia od 1600 do 2000 pod koniec lotu. Oglądem z ogromną przyjemnością.

Obrazek

Obrazek

Poniższe zdjęcie satelitarne nie może kłamać.

Obrazek

Brak mi słów, aby wyrazić podziw. Nie powiem ... lekko zazdroszczę.
Niech ta pogoda się u nas wreszcie ruszy !!! Może kupimy wreszcie SuperDymone czy inne latadło do holowania się w tygodniu? :)

P.S. Marcinie, jeszcze raz dziękuję za pamięć :D
 
Login: Piotr_S
Posty: 1079
Dołączył(a):
Cz cze 18, 2015 5:23 pm

Re: Słodka "zemsta" Marcina Cu

Postprzez tomek_s. » Śr mar 20, 2019 6:35 pm

P.S. Marcinie, jeszcze raz dziękuję za pamięć :D

eh... on chyba w ramach odreagowania strasa w pracy większej liczbie osób słał to info :-P
...kiedyś, któregoś dnia gdy ja będę siedział w szybowcu wiedząc, że On będzie siedział przed kompem, będę słał mu sms'y i inne zaczepki z hasłem: "a Qu, Qu ... to ja tam na Twoim ekranie" :-P
 
Login: tomek_s.
Posty: 5529
Dołączył(a):
Pt kwi 07, 2006 4:14 pm

Re: Słodka "zemsta" Marcina Cu

Postprzez marcin.chmura » Śr mar 20, 2019 6:56 pm

tomek_s. napisał(a):...kiedyś, któregoś dnia gdy ja będę siedział w szybowcu wiedząc, że On będzie siedział przed kompem, będę słał mu sms'y i inne zaczepki z hasłem: "a Qu, Qu ... to ja tam na Twoim ekranie" :-P

koledzy ... :-P podobno jeden rysunek jest wart tysiąca słów ... :-P
Załączniki
head_banging.gif
head_banging.gif (78.21 KiB) Przeglądane 2566 razy
 
Login: marcin.chmura
Posty: 612
Dołączył(a):
Pt cze 05, 2015 1:42 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Słodka "zemsta" Marcina Cu

Postprzez Piotr_S » Śr mar 20, 2019 7:10 pm

tomek_s. napisał(a):
P.S. Marcinie, jeszcze raz dziękuję za pamięć :D

eh... on chyba w ramach odreagowania strasa w pracy większej liczbie osób słał to info :-P
...kiedyś, któregoś dnia gdy ja będę siedział w szybowcu wiedząc, że On będzie siedział przed kompem, będę słał mu sms'y i inne zaczepki z hasłem: "a Qu, Qu ... to ja tam na Twoim ekranie" :-P


:D
 
Login: Piotr_S
Posty: 1079
Dołączył(a):
Cz cze 18, 2015 5:23 pm

Powrót do Ciekawostki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron