Pseudonimy

Ogólne ciekawostki związane z szybownictwem i nie tylko
  • Autor
    Wiadomość

Pseudonimy

Postprzez InterVox » Cz mar 14, 2019 9:01 pm

Jak piloci nie latają, to się nudzą i wtedy przychodzą im do głowy różne głupie pomysły.
Z tego cyklu (w ramach integracji oczywista), proponuję aby każdy, kto tutaj (lub na kwadracie) posługuje się pseudonimem - wyjaśnił skąd i dlaczego...
Mnie zawsze ciekawi skąd i dlaczego Siara, Jebliwy, Kubutek itp.
Mniejsza o mnie - w moim odczuciu taka wiedza zbliża...
Napiszcie poniżej skąd Wasze pseudo na tym forum lub na kwadracie.
Pozdrawiam
M
 
Login: InterVox
Posty: 677
Dołączył(a):
Pn gru 31, 2012 12:25 am

Re: Pseudonimy

Postprzez InterVox » Cz mar 14, 2019 9:31 pm

Skoro rzuciłem hasło...
W zamierzchłych czasach zajmowałem się tworzeniem softu dla Internetów. To były piękne czasy dostępu wdzwanianego na dzierżawione za ciężką kasę modemy NASK - z prędkościami rzędu 1200 bitów na sekundę (gwarantowane przez NASK 8 bitów na sekundę!).
W tym celu miałem na biurku, przed oczami, modem i połączony z nim telefon. Na obudowie telefonu była jego nazwa: InterVox, a obok nazwa modelu...
Login i Hasło ;)
Od tamtych czasów do dziś zdarza mi się posługiwać takim pseudonimem w sieci, od kilkunastu lat jestem raczej znany jako Magic , a na kwadracie nie mam żadnego pseudo, chyba że „borowik” ;)
Oczywiście w związku z pełnioną zaszczytną służbą w nieistniejącej już formacji Biura Ochrony Rządu ....
Pozdrawiam
M
 
Login: InterVox
Posty: 677
Dołączył(a):
Pn gru 31, 2012 12:25 am

Re: Pseudonimy

Postprzez tomek_s. » Cz mar 14, 2019 11:56 pm

.....a ten wątek, to chyba, trzeba wsadzić do działu sprawy sekcji, bo tam była już taka inicjatywa wcześniej,
połączona z próbą bardziej konsekwentnego umieszczania avatarów ( swojego zdjęcia w opisie ).

viewtopic.php?f=10&t=6307
 
Login: tomek_s.
Posty: 5529
Dołączył(a):
Pt kwi 07, 2006 4:14 pm

Re: Pseudonimy

Postprzez Piotr_S » So mar 16, 2019 5:17 pm

InterVox napisał(a):Skoro rzuciłem hasło...
W zamierzchłych czasach zajmowałem się tworzeniem softu dla Internetów. To były piękne czasy dostępu wdzwanianego na dzierżawione za ciężką kasę modemy NASK - z prędkościami rzędu 1200 bitów na sekundę (gwarantowane przez NASK 8 bitów na sekundę!).
W tym celu miałem na biurku, przed oczami, modem i połączony z nim telefon. Na obudowie telefonu była jego nazwa: InterVox, a obok nazwa modelu...
Login i Hasło ;)
Od tamtych czasów do dziś zdarza mi się posługiwać takim pseudonimem w sieci, od kilkunastu lat jestem raczej znany jako Magic , a na kwadracie nie mam żadnego pseudo, chyba że „borowik” ;)
Oczywiście w związku z pełnioną zaszczytną służbą w nieistniejącej już formacji Biura Ochrony Rządu ....


Maciek, nigdy nie podejrzewałbym Cię o pseudo "Magic" :)))
W kwestii swojego pseudo nie mam nic do powiedzenia :)
 
Login: Piotr_S
Posty: 1079
Dołączył(a):
Cz cze 18, 2015 5:23 pm

Re: Pseudonimy

Postprzez krzysztofs » Śr wrz 18, 2019 8:16 am

Ja juz od czasow przedszkola bylem Śledź. Wiadomo, od nazwiska :D
 
Login: krzysztofs
Posty: 328
Dołączył(a):
Pn sie 11, 2014 2:00 pm
Lokalizacja: Gdynia

Powrót do Ciekawostki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron