Wyjazd do EPKO 27-29.07

Plany lotów nad Kaszubami
  • Autor
    Wiadomość

Re: Wyjazd do EPKO 27-29.07

Postprzez emn90 » Śr lip 25, 2018 6:08 pm

Siema. Wybrał bym się z wami do EPKO. Tylko sprawa wygląda następująco. Zostały mi 3 godziny termiki instruktorskiej więc potrzebował bym aby jakiś instruktor wziął mnie pod skrzydło. Kolejna sprawa, nie mam haka w samochodzie więc był bym zdany na czyjąś pomoc w tym temacie żeby przetransportować szybowiec dwu miejscowy. Jestem otwarty na różne rozwiązania finansowe i nie (jak kolwiek to nie brzmi). Jutro jestem dostępny od 14.00 więc mogę pomóc w demontażu i załadunku szybowcowa.
 
Login: emn90
Posty: 49
Dołączył(a):
So lip 15, 2017 3:16 pm

Re: Wyjazd do EPKO 27-29.07

Postprzez tomek_s. » Śr lip 25, 2018 7:27 pm

wstępna prognoza na sobotę - 29°C i co za tym idzie noszenia w kratkę, podstawy 1400m.
 
Login: tomek_s.
Posty: 5529
Dołączył(a):
Pt kwi 07, 2006 4:14 pm

Re: Wyjazd do EPKO 27-29.07

Postprzez Wojtek Izdebski » Śr lip 25, 2018 9:49 pm

Hej,
Rozmawiałem z Tomkiem w sprawie przebazowania Puchacza do Kornego.
Ja mogę być tylko w sobotę. Tomek swój wyjazd uzależnia od pogody.

Jeśli chcemy zabrać Puchacza to potrzebujemy:
Minimum 3 uczniów chętnych na latanie z instruktorem .
Spakować Puchacza jutro na wózek z racji VW mani od piątku.
Wywieść go z Klubu w Piątek do 17:00

Mam auto z hakiem więc mogę zaciągnąć Puchacza do Kornego ale dopiero w sobotę rano tz. wyjazd około 7 z klubu.
Niestety jutro nie dam rady się pojawić aby pomóc spakować gdyż żona ma imieniny ( zbieram punkty na kolejne wyjazdy szybowcowe).

Jeśli zbierze się mim 3 chętnych proponuje abyście jutro spakowali szybowiec na wózek.
Ostateczną decyzje na temat wyjazdu podejmiemy wtedy w piątek na podstawie bliższych prognoz na weekend.

Pozdrawiam
Wojtek Izdebski
 
Login: Wojtek Izdebski
Posty: 778
Dołączył(a):
Pn kwi 03, 2006 7:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do latanie na Kaszubach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron