Polski logger Logstream FR-1

FAQ, czyli często zadawane pytania i odpowiedzi
  • Autor
    Wiadomość

Polski logger Logstream FR-1

Postprzez jarek » Cz lut 16, 2017 1:03 pm

Chciałbym już na ten sezon coś kupić.
Raczej do latania na zawodach się nie palę, ale potrzebowałbym coś taniego i certyfikowanego by faktycznie pozgłaszać jakieś przeloty.
Najchętniej kupiłbym coś używanego w rozsądnej cenie,
ale szukając trafiłęm też na nowy polski certyfikowany logger - http://www.logstream.eu/#FR1
w przystępnej cenie 299EUR.
Co o tym myślicie?
 
Login: jarek
Posty: 1574
Dołączył(a):
Śr gru 21, 2011 5:58 pm

Re: Polski logger Logstream FR-1

Postprzez tomek_s. » Cz lut 16, 2017 2:08 pm

Po 300 euro chodzą na http://segelflug.de/ loggery Nano.
Lecz po przeczytaniu instrukcji tego Logstream'a zaczynam poważnie rozważać wsparcie polskiej myśli technicznej.
Szkoda tylko, że to w porównaniu z Nano dość spora puszka.
 
Login: tomek_s.
Posty: 5529
Dołączył(a):
Pt kwi 07, 2006 4:14 pm

Re: Polski logger Logstream FR-1

Postprzez jarek » So mar 04, 2017 5:01 pm

Mają teraz wiosenną promocję - 199EUR myślę że się skuszę, ktoś jeszcze chętny? - moglibyśmy podzielić koszty transportu. Czekam powiedzmy do środy.
 
Login: jarek
Posty: 1574
Dołączył(a):
Śr gru 21, 2011 5:58 pm

Re: Polski logger Logstream FR-1

Postprzez jarek » Śr mar 15, 2017 10:55 pm

W ramach wspierania rodzimej myśli lotniczo-elektronicznej zakupiłem w/w logger - w cenie 855zł z zewnętrzną anteną i dostawą dorzuconymi gratis.
Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą - nawet nie chciał zapłaty do czasu aż przetestuję poprawność działania - testy tramwajem i samochodem wypadły pomyślnie, po Volksloggerze to XXI wiek.
W weekend może się uda przetestować w warunkach bojowych :twisted:
 
Login: jarek
Posty: 1574
Dołączył(a):
Śr gru 21, 2011 5:58 pm

Re: Polski logger Logstream FR-1

Postprzez jarek » N kwi 02, 2017 1:21 am

Logger już pozytywnie przetestowany w locie, natomiast jestem też w kontakcie z jego autorem i dostałem testową wersję dedykowanej aplikacji na androida, dzięki której przez bluetooth można m.in. zadeklarować pilota i trasę - testowałem i działa - bardzo wygodne. Wg autora niedługo będzie też możliwość zadeklarowania przelotu bezpośrednio z LK8000 - czego chcieć więcej? :)
 
Login: jarek
Posty: 1574
Dołączył(a):
Śr gru 21, 2011 5:58 pm

Powrót do Pytania i odpowiedzi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron